نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      12:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:580


نسخه چاپی
محدودیت های ترافیکی در طرقبه و شاندیز مشهد
گروه استان ها- خراسان رضوی- فرمانده انتظامی شهرستان بینالود از محدودیت های شدآمدی از ساعت 11 ظهر امروز در برخی مسیرهای منتهی به ییلاقات و حاشیه رودخانه های این شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" علی اکبر حسین پور" با اعلام این خبر گفت: با توجه به اطلاعیه های سازمان هواشناسی و با توجه به وقوع سیل در برخی استان های کشور ظهر امروز به منظور پیشگیری از خطرات و بحران های احتمالی در مسیرهای مواصلاتی به ییلاقات و حاشیه رودخانه های این شهرستان محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.

وی افزود: از ساعت 11 ظهر امروز ماموران پلیس راهور شهرستان با مسدود سازی مسیر های مواصلاتی میدان ابرده به سمت روستای ابرده و زشک؛ ميدان شهدا شهر طرقبه به سمت جاغرق و عنبران، سه راهي طرقدر به سمت روستای عنبران و همچنین میدان طرقدر به سمت روستاهای دهبار و کلاته آهن از تردد گردشگران به این نقاط جلوگیری خواهند کرد.

سرهنگ حسین پوردر خاتمه با اشاره به وضعیت جغرافیایی این شهرستان گفت: متاسفانه با توجه به کوهستانی بودن منطقه و عبور جاده ها از داخل دره ها در صورت وقوع سیل امکان امداد رسانی بسیار سخت و دشوار بوده، لذا از کلیه شهروندان و گردشگرانی که با سعه صدر با ماموران پلیس همکاری می کنند نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

شایان ذکر است به محض پایان وضعیت بحرانی، بازگشایی این معابر اطلاع رسانی خواهد شد./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون