نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      14:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:218


نسخه چاپی
کشف 3 ميليارد ريال کالای قاچاق از یک دستگاه اتوبوس
گروه استان ها – سیستان و بلوچستان- با تلاش و هوشیاری کارآگاهان پلیس آگاهی استان یک دستگاه اتوبوس حامل 3 میلیارد ریال کالای قاچاق قبل از رسیدن به مقصد شناسایی و توقیف شد.

سردار "محمد قنبری"،  در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: صبح روز گذشته کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان، با کسب خبری مبنی بر تردد یک دستگاه اتوبوس مسافربری حامل کالای قاچاق در محور خاش- زاهدان بلافاصله وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با کنترل مبادی ورودی شهر زاهدان این خودرو اتوبوس که از چابهار به مقصد زاهدان در حرکت بود را شناسایی و با علائم هشدار دهنده متوقف کردند.

سردار قنبری تصریح کرد: ماموران در بازرسي از خودرو 1680 متر پارچه نفیس و 700 قطعه ظروف آرکوپال قاچاق و فاقد هر گونه مجوز گمرکي كه به طرز ماهرانه اي در داخل اتوبوس جاسازي شده بود، كشف كردند.

وی با اشاره به اينكه ارزش تقريبي كالاي كشف شده 3 ميليارد برآورد شده است، خاطر نشان کرد: خودرو اتوبوس توقیف و 2 متهم دستگیرکه پس از تشکیل پرونده برای سير مراحل قانوني به سازمان تعزیرات حکومتی  شهرستان زاهدان معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان اظهار داشت: پليس در مبارزه با اخلالگران اقتصادي و قاچاقچيان با جديت برخورد مي كند و از شهروندان نیز انتظار داریم با گزارش هر گونه اخبار از طريق سامانه 110 پليس را ياري كنند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون