نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      14:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:322


نسخه چاپی
زحمات کارکنان نیروی انتظامی همدان بی بدیل، بی همتا و اثرگذار است
گروه استان ها – همدان- استاندار همدان، صبح امروز در جلسه قرارگاه نوروزی امام (ع) گفت : زحمات کارکنان نیروی انتظامی همدان بی بدیل بی همتا و اثرگذار است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، مهندس" سید سعید شاهرخی" با تبریک سال نو و تقدیر از تلاش ها و زحمات فرمانده انتظامی استان و همکاران گفت: توفیق و موفقیت روز افزون شما را در خدمت به مردم از خداوند منان طلب می کنم .

وی در ادامه با تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز درجریان سیل در استان های گلستان و فارس گفت: این اتفاق ظرف چند دقیقه رخ داد، بنابراین باید با هوشیاری و برنامه ریزی دقیق در این گونه موارد بتوانیم خسارت ها را به حداقل برسانیم.

شاهرخی با بیان این مطلب که زحمات نیروی انتظامی همدان بی بدیل، بی همتا و اثرگذار است گفت: آرامش و امنیت جامعه که بخش اعظم آن، نتیجه حضور مقتدرانه و همراه با مهربانی شما با مردم است.

وی افزود: بزرگترین نعمت و بزرگترین هدیه ای که شما به مردم می دهید احساس امنیت و آرامش است که در جامعه ایجاد کرده اید.

این مقام مسئول گفت : نقش پلیس بی همتا است چرا که مردم با دیدن چهره و هیبت شما آرامش می گیرند، شما جایگاه تان آرامش بخش است و این لطفی است که خداوند به شما داشته و این سرمایه را به شما داده است.

شاهرخی گفت: کسی که آرام بخش مردم هست خداوند آن را عزیز می دارد و قطعآ در آن دنیا ارزش کار شما بالا و همراه شما است.

استاندار همدان بیان داشت: در سال 98، دو اولویت محوری سرلوحه کار استان است یکی تحقق شعار سال "رونق تولید" و توجه به معیشت و تولید است و دیگری برگزاری انتخابات مجلس است که در اسفند ماه برگزار خواهد شد .

شاهرخی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات نمایندگان مجلس گفت: در تلاش هستیم تا انتخاباتی پرشور، سالم و قانون مند همراه با نشاط مردمی در استان برگزار کنیم.

استاندار همدان در خاتمه با تقدیر ازخانواده های کارکنان پلیس در استان گفت: خانواده های ناجا در این ایام مظلوم هستند چرا که در این ایام که همه به دنبال تفریح هستند شما کارکنان خدوم ناجا به دنبال خدمت به مردم هستید.

فرمانده انتظامی استان همدان نیز در ابتدا این نشست گزارشی از وضعیت امنیتی، ترافیکی و طرح های انتظامی در سطح استان بیان کرد و از حضور استاندار در جمع کارکنان انتظامی استان تقدیر کرد./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون