نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      14:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:300


نسخه چاپی
خدمات پلیس در این شرایط آب و هوایی ستودنی است
گروه استان ها – همدان- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: خدمات پلیس در این شرایط آب و هوایی ستودنی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "کامرانی صالح" فرمانده انتظامی استان به همراه تنی چند از مسئولان انتظامی با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان با آیت الله شعبانی دیدار کرد.

آیت الله شعبانی با تبریک سال نو به فرمانده و کارکنان انتظامی در سطح استان از تلاش های پلیس در این ایام تقدیر کرد گفت: خدمات پلیس در این شرایط آب و هوایی ستودنی است.

وی افزود: خداوند به شما عزیزان توفیق خدمت به مردم را عطا کرده است  بنابراین شما عزیزان باید قدردان و سپاس گزار این نعمت الهی باشید.

آیت الله شعبانی امنیت را یکی از بزرگترین نعمت های خداوند به انسان ها دانست و گفت : مردم ما باید شکرگزار این نعمت الهی و قدردان زحمات  سازمان های نظامی ،انتظامی و امنیتی باشند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان در خاتمه برای کارکنان انتظامی در سطح استان آرزوی توفیق خدمت به مردم، صحت و سلامتی و حسن عاقبت از خداوند منان مسئلت کرد.

در ابتدای این دیدار سردار کامرانی صالح با تبریک سال نو و تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در سیل های اخیر در استان های گلستان و فارس، گزارشی از وضعیت امنیتی انتظامی و ترافیکی استان را بیان کرد./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون