نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      15:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:369


نسخه چاپی
امداد رسانی پلیس به مسافران گرفتار در برف و کولاک گردنه "صائین"
گروه استان ها -اردبيل- فرمانده انتظامی استان ازامدادرسانی پلیس "نیر" به مسافران و رانندگان گرفتار در برف و کولاک کردنه "صائین" خبر داد.

سردار "هوشنگ حسینی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: بارش برف كه از آغازین روزهای بهار در استان اردبيل آغاز و باعث كاهش محسوس دماي هوا شد، چهره زمستاني به استان بخشيده و موجب غافلگيري مسافران و ميهمانان نوروزي كه اردبيل را براي گذراندن تعطيلات نوروزي انتخاب كرده بودند، شد.

وی از امداد رسانی شب گذشته پلیس "نیر" به بیش از 800 مسافر و راننده گرفتار در برف و کولاک گردنه "صائین" خبر داد و گفت: با هماهنگی های برون سازمانی و هدایت عملیاتی هدفمند و از همه مهمتر نقش آفرینی مثبت و دلسوزانه پلیس، مسافران و رانندگان گرفتار در برف و کولاک گردنه صائین در مدارس، مساجد و سوئیت و آپارتمان اسکان موقت داده شدند.

 فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به وضعيت آب و هوايي در استان و بارش برف، سطح جاده ها  لغزنده و محدوديت ديد وجود دارد؛ از رانندگان خواست همكاري لازم را با ماموران پليس راه داشته و ضمن پايبندي به مقررات راهنمايي و رانندگي، با سرعت مطمئنه حركت و فاصله طولي خودروي خود با وسائط نقليه جلو را حفظ كنند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون