نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      15:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:240


نسخه چاپی
آماده باش پلیس راه آهن کشور برای خدمات دهی به مردم/ تمامی خطوط ریلی به غیر از مسیر بین المللی گرگان - اینچه برون آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی
گروه ناجا ـ فرمانده پلیس راه آهن کشور در بازدید راه آهن شمال شرق گلستان گفت: تمامی خطوط ریلی به غیر از مسیر بین المللی گرگان - اینچه برون آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ "حشمت اله ملکی" فرمانده پلیس راه آهن کشور به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از راه آهن شمال شرق (2) و منطقه حادثه دیده از سیل اخیر استان گلستان بازدید کرد. 

وی از آماده باش تمامی نیروهای این پلیس برای خدمت رسانی به مردم خبر داد، گفت: پس از کاهش سیلاب های موجود در مسیر ریلی اینچه برون و اطمینان خاطر از عدم تهدید سیلاب و سایر حوادث غیر مترقبه، تعمیر خط ریلی بین المللی گرگان - اینچه برون به سرعت انجام خواهد شد.

این مقام انتظامی در خصوص علت ایجاد شکاف در این مسیر ریلی افزود: در راستای کمک به مردم منطقه سیل زده و هدایت حجم وسیع آب از شهر آق قلا بسوی دشت های شمال این شهر، بنا بر تشخیص مسئولان ستاد بحران و با هماهنگی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران تصمیم به بازگشایی و ایجاد شکاف در خط ریلی گرگان - اینچه برون در چهار نقطه گرفته شد.

سرهنگ ملکی تصریح کرد: پلیس راه آهن کشور و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از هر گونه اقدامی در راستای ارتقاء امنیت و آسایش مردم همچنین در راستای کاهش آلام هموطنان عزیز در استان گلستان و سایر استان های آسیب دیده از سیل کوتاهی نخواهد کرد.

وی افزود: با توجه به اهمیت خطوط ریلی گرگان - اینچه برون از نظر بین المللی تا عادی شدن اوضاع و تردد مجدد قطارها، امنیت این مسیر توسط پلیس راه آهن شمال شرق (2) به نحو احسن تامین خواهد شد.

فرمانده پلیس راه آهن کشور به جمع آوری و ارسال آذوقه مورد نیاز سیل زدگان استان گلستان اشاره کرد و گفت: کارکنان ایثارگر پلیس راه آهن انوع مختلف موادغذایی و سایر اقلام مورد نیاز  شهروندان سیل زده را به صورت اختیاری تهیه و برای هموطنان خود در آن مناطق ارسال کرده اند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمامی خطوط ریلی به غیر از مسیر بین المللی گرگان - اینچه برون آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی می باشد. /


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون