نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:149


نسخه چاپی
200فقره سرقت در پرونده سارقان درون خودرو
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي استان از دستگيري اعضاي باند2 نفره سارقان درون خودرو و كشف 200 فقره سرقت در شيراز خبر داد.

سردار "احمد علي گودرزي"در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت سریالی درون خودرو در شهرستان شیراز، موضوع شناسايي و دستگيري سارقان به صورت ويژه در دستور كار ماموران قرار گرفت.

وي ادامه داد: در بررسي هاي انجام شده توسط ماموران انتظامي كلانتري "18 وليعصر" شهرستان شيراز، مشخص شد سارقان در ساعات پاياني شب با پرسه زني در بين خودرهاي پارك شده در كوچه هاي خلوت، اقدام به سرقت از درون خودروها مي كنند.

فرمانده انتظامي استان فارس اظهار كرد: ماموران با گشت زني هاي هدفمند و اقدامات اطلاعاتي، 2 سارق كه در حين سرقت از يك دستگاه خودرو بودند را شناسايي كردند.

سردار "گودرزي" با بيان اينكه ماموران موفق شدند در يك عمليات ضربتي پس از طي مسافتي تعقيب و گريز هر 2 نفر سارق را كه اعضاي يك باند بودند دستگير و به كلانتري منتقل كنند، تصريح كرد: متهمان در بازجويي فني و تخصصي به 200 فقره سرقت درون خودرو در شيراز اقرار كردند.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به اينكه كليه صحنه های سرقت بازسازی و تا كنون تعداد زيادي از شکات شناسائی شده اند، خاطر نشان كرد: در بازرسي از مخفيگاه اين سارقان حرفه اي، تعدادي قطعات خودرو مسروقه كشف و تحويل مال باختگان شد.

سردار "گودرزي" با اشاره به اينكه سارقان تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شدند، گفت: مشارکت شهروندان نقش مهمي در پيشگيري از سرقت دارد و مردم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مي توانند مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون