نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/7      11:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:301


نسخه چاپی
توقیف کامیون دانگ فنگ با 95 کیلوگرم حشیش در "نجف آباد"
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان "نجف آباد" از کشف مقدار 95 کیلوگرم حشیش در بازرسی از یک کامیون دانگ فنگ توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا خدادوست" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه سوداگران مرگ در حال انتقال محموله ای افیونی به شهر "اصفهان" هستند و از محورهای "نجف آباد" عبور می کنند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: یک گروه مجرب از ماموران وارد عمل شدند و کامیون دانگ فنگ این سوداگران مرگ را در یکی از محورهای فرعی این شهرستان شناسایی و متوقف کردند.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: در بازرسی از این خودرو مقدار 95 کیلوگرم حشیش که در اطاق بار خودرو به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شد.

سرهنگ خدادوست اظهار داشت: در این رابطه 2 سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد در پایان افزود: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون