نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/7      14:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:203


نسخه چاپی
کشف یک تن و 400 کیلو مواد افیونی در "هرمزگان"
گروه استان ها – هرمزگان – جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 400 کیلو انواع موادمخدر و دستگیری 50 سوداگر مرگ از ابتدای طرح نوروزی تاکنون در استان خبر داد.

سرهنگ"عباسعلی بهدانی فرد" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی "رودان، حاجی آباد، بندرلنگه، بندرخمیر" در اجرای طرح های مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پیگیری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی استان از ابتدای طرح نوروزی موفق شدند، 8دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل موادمخدر را شناسایی و 50 تن از قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، یک تن و 400 کیلو موادمخدر کشف شده است، اظهار داشت: از این میزان کشفیات یک تن و 240 کیلوگرم تریاک، 159 کیلو حشیش و یک کیلو هروئین است.

سرهنگ بهدانی فرد تصریح کرد: از ابتداي طرح نوروزي تعداد یک هزار و 300 نفر معتاد متجاهر از سطح معابر جمع آوري كه پس از غربالگري 360 نفر جهت درمان تحويل سامان سراها شده اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون