نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/8      8:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:411


نسخه چاپی
آمادگی پلیس قم برای تامین نظم و امنیت در صورت وقوع سیل
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان از آمادگی پلیس قم برای تامین نظم و امنیت در صورت وقوع سیل در استان خبر داد.

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به پیش بینی‌های صورت گرفته از سوی اداره کل هواشناسی، اظهار داشت: طی جلسه با فرماندهان و روسای پلیس راهور و راه استان تدابیر لازم برای مواجهه با سیل در دستور کار پلیس قم قرار گرفته است.

وی با اشاره به تعامل صورت گرفته با استانداری، شهرداری، ستاد بحران و اداره کل هواشناسی استان و پیش بینی ورود سامانه جدید بارشی و احتمال سیلابی شدن و طغیان رودخانه ها، تصریح کرد: مردم به هشدارهایی که اعلام می شود توجه کرده و اخبار را تنها از مراجع رسمی و ذیصلاح پیگیری کنند.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان این که اگر ممنوعیت تردد در شهر و جاده های استان اعمال می شود به دلیل حفظ جان مردم است از هموطنان خواست، به دلیل شرایط موجود از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.

سردار آقاخانی با بیان اینکه تردد خودروها در بستر رودخانه قم ممنوع شده و در صورت نیاز، ممنوعیت تردد در محور "قم-کهک" اعمال خواهد شد از آمادگی کامل پلیس استان پیرامون تامین نظم و امنیت در صورت وقوع سیل خبر داد.

فرمانده انتظامی استان قم با انتقاد از اینکه متاسفانه برخی خطر سیل را جدی نمی گیرند و هنگام وقوع در حال گرفتن عکس و فیلمبرداری هستند که دچار حادثه ای ناگوار می شوند، تاکید کرد: با رعایت برخی نکات ‌می‌توان ‌تاثیرات مخرب سیل ‌را تا ‌میزان قابل توجهی کاهش داد.

سردار آقاخانی با بیان اینکه از سوی فرماندهی انتظامی استان قم پیش‌بینی‌های لازم در صورت وقوع سیل صورت گرفته است، گفت: با تدابیر انجام شده و پیش‌بینی های لازم جای نگرانی نیست.

فرمانده انتظامی استان با تاکید بر اینکه مردم بایستی از توقف در مناطقی که دچار آب گرفتگی است پرهیز کنند، تصریح کرد: هموطنان برای اطلاع و آگاهی دقیق از وضعیت استان ها می توانند اخبار را از خبرگزاری پلیس و دیگر خبرگزاری‌های رسمی و صداوسیما پیگیری کنند.//


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون