نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/8      13:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:362


نسخه چاپی
کشف 42 کيلو حشيش در عمليات مشترک پليس پايتخت و استان البرز
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگيري 2 سوداگر مرگ خبر داد و گفت: این متهمان به همراه 42 کيلوگرم حشيش و در یک عملیات مشترک با پلیس استان البرز دستگیر شدند.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ "محمد بخشنده"، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران این یگان مشخص شد، یکی از سوداگران مرگ در محدوده غرب تهران، اقدام به توزیع مواد مخدر می کند که در این خصوص پرونده ای تشکیل و تیم های عملیاتی پايگاه دهم پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، رسيدگي به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

اين مقام انتظامي، عنوان داشت: در بررسی های انجام شده در این خصوص، مشخص شد که متهم به تازگي يک محموله مواد مخدر را از قاچاقچيان جنوب کشور خريداري و در مخفيگاه خود در شهرستان "کرج" انبار کرده و قصد توزیع آن را دارد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت افزود: متعاقبا، موضوع به مرجع قضایی ارجاع شد که طی آن دستور بازداشت متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر و ماموران اين یگان با همکاري ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به مخفیگاه متهم اعزام و پس از چندين ساعت مراقبت نامحسوس و اطمينان از حضور سوژه در اقدامي ضربتي و غافلگيرانه وارد مخفيگاه وی شده و ضمن دستگيري متهم، همدستش را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ بخشنده، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 42 کیلوگرم حشیش کشف و متهمان به همراه مواد مکشوفه به پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند که پس از تحقیقات و بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف و ضمن تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شدند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون