نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/9      11:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:211


نسخه چاپی
کلاهبردار 8 ميلياردی در دام پلیس آگاهی خوزستان
گروه استان ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از دستگيري يک كلاهبردار و کشف کلاهبرداري به ارزش 8 ميليارد ريالی در شهرستان "اهواز" خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: در پي ارجاع يک فقره پرونده قضائي با موضوع کلاهبرداری به پليس آگاهي استان، با توجه به اهميت موضوع، پرونده به طور ويژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداري قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس با تحقيقات و بررسي هاي تخصصی دریافتند متهم که در معامله خرید و فروش با اعمال متقلبانه مبلغ 8 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده، متواری شده است.

سردار عباس زاده با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی با تحقیقات اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی و با هماهنگي مرجع قضائي در يک عمليات غافلگيرانه در مخفيگاهش دستگیر کردند، تصریح کرد: متهم در بازجويي به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف، پس از تکمیل پرونده تحویل مرجع قضائی و با قرار مناسب روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان در پايان از شهروندان خواست قبل از انجام معامله، هنگام دريافت سفته، چک تضميني، رمزدار و ... از افرادي که آنها را نمي شناسند، ضمن مراجعه به بانک و تایید اصالت آن در صورت مشاهده هر گونه فعاليت مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن فوريت هاي پليسي 110 اعلام کنند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون