نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/9      13:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:198


نسخه چاپی
کشف محموله 5 میلیارد ریالی پارچه و پتو قاچاق در قم
گروه استان ها-قم-جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف محموله 5 میلیارد ریالی پارچه و پتو قاچاق از یک دستگاه کامیونت "ایسوز" خبر داد.
 

سرهنگ"صیاد درویشی"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی استان قم در راستای مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز، به یک دستگاه کامیونت "ایسوز" که از جنوب کشور به مقصد پایتخت در حال حرکت بود مشکوک شده و آن را توقیف کردند.

وی افزود: راننده بار خود را سپر ضایعاتی خودرو اعلام کرد ولی در بررسی صورت گرفته مشخص شد، کامیونت فاقد بارنامه است و در آن، انواع کالاهای قاچاق شامل 377 طاقه پارچه، 264 تخته پتو، 159 عدد کلاه مخصوص جوشکاري و 24 دستگاه ترازوي ديجيتال در پشت سپرهاي ضايعاتي جاسازی شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم با اعلام اینکه ارزش ریالی کالاهای مکشوفه 5 میلیارد ریال است، بیان داشت: کالاهای کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تحویل و متهم نیز به مراجع قضائی استان معرفی که در نهایت با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شد.

سرهنگ درویشی هشدار داد: هر گونه اقدام به حمل کالاي قاچاق مي تواند ضربات مهلکي به اقتصاد کشور وارد و افراد زيادي را نيز از کار بيکار کند و اين رخداد، به هيچ وجه براي پليس و نظام اسلامي قابل تحمل نبوده بنابراین عزم پليس براي مبارزه با اين پديده ناهنجار و مخرب در امر اقتصاد بومي کشور جدي و قاطعانه خواهد بود.

جانشین فرماندهی انتظامي استان قم با تاکيد بر برخورد قاطع پليس با مجرمان و هنجار شکنان، از شهروندان خواست با ارائه گزارش ها و اطلاعات خود از طريق تلفن110 به مراكز پليس، در افزايش امنيت اجتماعي و اقتصادي جامعه خود پويا و اثرگذار باشند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون