نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/8      11:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی
امدادرساني پلیس راه "خراسان جنوبی" به خانواده در راه مانده
گروه استان ها- خراسان جنوبی- امداد رسانی پلیس راه استان به خانواده گرفتار در جاده کویری "نهبندان" آنان را خطر سرمازدگی نجات داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا رضایی" رئیس پلیس راه خراسان جنوبی اظهار داشت: شب گذشته مأموران پلیس راه "نهبندان" به سرپرستی فرمانده پلیس راه این شهرستان هنگام گشت زنی و کنترل ترافیک در محورهای کویری این شهرستان یک دستگاه خودروی "سانتافه" را مشاهده کردند که بر اثر ترکیدگی لاستیک خودرو در حاشیه جاده متوقف شده است.

وی بیان داشت: مأموران مشاهده کردند، سرنشینان این خودرو بر اثر برودت شدید هوا گرفتار شده و به شدت دچار سرمازدگی شده اند که بلافاصله 5 سرنشین خودرو که 4 نفر از آنان زن و کودک بودند با خودروی پلیس راه به مهمانسرای راهدارخانه منتقل و اسکان داده شدند.

سرهنگ رضایی افزود: با تلاش مأموران پلیس راه خودروی مسافر در راه مانده آماده به کار شد و نامبرده پس از دریافت هشدارهای پلیس به مسیر خود ادامه داد.

وی تصریح کرد: پلیس راه علاوه بر وظایف ذات خود در برقراری نظم و امنیت ترافیکی در جاده ها، هنگام مشاهده امدادخواهی کاربران جاده ای آنان را یاری کرده و همیشه در کنار شهروندان بوده است./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون