نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/11      11:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:197


نسخه چاپی
کشف بیش از 685 تن انواع موادافیونی در سال گذشته
گروه استان ها_ خوزستان_ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف 685 تن انواع مئادمخدر در سال گذشته خبرداد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مسعود زاهدیان" در حاشیه بازدید از ایستگاه پل زال - اندیمشک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پلیس با بکارگیری تمهیدات ویژه توانسته در راستای تأمین نظم و امنیت عمومی و همچنین تردد در محورهای مواصلاتی استان خوزستان اقدامات ارزنده ای انجام دهد.

وی افزود: با اقدامات بسیار خوبی که جمهوری اسلامی ایران در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر در سطح بین المللی انجام داده، به عنوان یکی از کشورهای مهم در این خصوص مطرح شود.

این مقام ارشد انتظامی از ایستگاه پل زال - اندیمشک به عنوان ایستگاهی مهم در بحث کنترل تردد قاچاقچیان نام برد و تصریح کرد: میزان کشفیات انواع مواد مخدر در سطح کشور در سال گذشته بیش از 685 تن بوده که این رقم نشان از عزم جدی جمهوری اسلامی در مقابله با قاچاق مواد افیونی است.

سردار زاهدیان خاطرنشان کرد: دشمنان معاند جمهوری اسلامی ایران با اقدامات کارساز، اثربخش و از پیش هدف گذاری شده و نیز با اشاعه اخبار دروغین در خصوص گسترش قاچاق مواد مخدر درصدد هستند تا وجه کشور را زیر سوال ببرند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران، بزرگترین کشور مبارزه کننده با قاچاق مواد مخدر در دنیا محسوب می شود، گفت: نیروی انتظامی همسو با نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز در مسیری که انتخاب کرده با قدرت به جلو می رود.

گفتنی است، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا همچنین از وضعیت خدمت رسانی پلیس در ایستگاه پل زال نیز بازدید کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون