نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/11      11:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:226


نسخه چاپی
3 کشته و 2 مجروح در تصادف زنجیره ای جاده "اصفهان – تهران"
گروه استان ها _ اصفهان _ براثر وقوع یک تصادف زنجیره ای درمحور مورچه خورت واقع در جاده اصفهان - تهران، 3 نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" حسین پورقیصری" با اعلام این خبر، اظهار داشت: ساعت 20 شب گذشته ماموران پلیس راه "اصفهان- تهران" در پی اطلاع از وقوع حادثه تصادف زنجیره ای در محور مورچه خورت روبروى کارخانه اسنوا، بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به بارش باران در این محور و لغزنده بودن سطح جاده، گفت: در این حادثه یک دستگاه تریلر کشنده ترانزیت با 4 دستگاه خودروی وانت مزدا، سمند، پژو و پراید برخورد کرد که متاسفانه ٣ سرنشین خودروی سواری سمند در دم جان باختند.

سرهنگ پورقیصری،اضافه کرد: در این حادثه همچنین یک دختر 13 ساله از سرنشینان خودروی پراید به همراه راننده خودروی وانت مزدا مجروح که توسط تیم های امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان، عدم توانایی راننده خودروی کشنده ترانزیت در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه را علت اصلی این حادثه ذکر کرد و به رانندگان هشدار داد: در هوای بارانی و لغزنده بودن جاده با سرعت مطمئنه و دنده سنگین حرکت کرده و از ترمز شدید که باعث سٌرخوردن خودرو می شود پرهیز کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون