نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/13      11:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:331


نسخه چاپی
ممنوعیت ورود خودروها به داخل رودخانه در قم
گروه استان ها-قم-جانشین فرماندهی انتظامی استان از ممنوعیت ورود خودروها به داخل رودخانه به دلیل پرشدن سطح رودخانه و احتمال سیلاب در استان خبر داد.
 

سرهنگ" صیاد درویشی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: تدابیری اندیشیده شده تا از تردد و پارک خودروها و اقامت کوتاه در معابری که احتمال سیلاب دارد به ویژه در حواشی رودخانه ها جلوگیری شود.

وی افزود: فرماندهی انتظامی استان قم در یک تعامل تنگاتنگ با مدیریت بحران و دستگاه های امدادی استان از زمان شروع بارش باران توانست اقدامات خوبی را برای ایمن سازی و کنترل معابر، آب ریزها و محل های احتمال وقوع سیلاب انجام دهد.

سرهنگ درویشی بیان کرد: پلیس استان برنامه ریزی جامعی را در دستور کار خود قرار داده است تا خطرات و خسارات ناشی از بارش های شدید پیشگیری کند.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با تعامل سایر دستگاه‌ های استان بتوانیم مدیریت خوبی را برای مواجهه با موج دوم بارش‌ها در شهر قم داشته باشیم.

سرهنگ درویشی به شهروندان توصیه کرد: از تهیه عکس و فیلم در روی پل ها پرهیز کنند چرا که موجب ایجاد ترافیک های سنگین می شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: از شهروندان و مسافران خواست از نزدیک شدن به رودخانه ها و مسیر ها در این بخش خودداری و به هشدارهای پلیس و سایر دستگاه های امدادی توجه کنند تا خدای ناکرده شاهد حوادث تلخ و نگران کننده نباشیم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون