نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/14      16:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:78


نسخه چاپی
لزوم توجه بیشتر به اقدامات پیشگیری انتظامی درمناطق سیل‌زده
گروه ناجا ـ جانشین پلیس پیشگیری ناجا گفت: پلیس پیشگیری ناجا با بسیج همه توان خود، طرح‌های پیشگیری انتظامی در مناطق سیل‌زده را در دستور کار دارد.
 

سردار "حمید عطایی" در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به تاکیدات فرمانده ناجا مبنی برحضور گسترده پلیس در مناطق سیل‌زده برای تامین امنیت شهروندان، اظهار داشت: پلیس پیشگیری ناجا با بسیج همه توان خود طرح‌های پیشگیری انتظامی را برای جلوگیری از هرگونه جرمی در مناطق‌سیل زده اجرا می کند.

وی افزود: پلیس با استقرار گشت‌های محسوس و غیرمحسوس در مناطق سیل‌زده با کسانی که قصد سوءاستفاده و اعمال هنجارشکنانه را داشته باشد،قاطعانه برخورد می‌کند.

جانشین پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به تاکید فرمانده ناجا بر تکریم شهروندان، ادامه داد: حضور کارکنان پلیس در این مناطق صرفا برای پیشگیری انتظامی نیست بلکه برابر تاکیدات فرمانده ناجا ما فراتر از وظایف ذاتی در امر امدادرسانی نیز در کنار مردم هستیم تا آنان احساس آرامش بیشتری داشته باشند.

این مقام انتظامی بیان کرد: حضور پلیس در مناطق سیل‌زده باعث کاهش خدمات به مسافران نوروزی نشده و پلیس با دقت و اقتدار برای بازگشت ایمن مسافران در سراسر کشور فعالیت می‌کند.

سردار عطایی با اشاره به خدمت‌رسانی پلیس پیشگیری در خطوط ریلی، تصریح کرد: پلیس راه‌آهن در ایام نوروز تا 12 فروردین نسبت به تامین نظم و امنیت 300 رام قطار که تعداد زیادی مسافر را در سطح کشور جابجا کرده، اقدام و برای موج بازگشت نیز آمادگی کامل را برای این منظور دارد.

وی افزود: به علت تخریب خطوط ریلی به‌واسطه سیل اخیر، 19 رام قطار کنسل که تمهیدات لازم برای آسایش مسافران این قطارها پیش‌بینی شد تا مشکلی برای مردم به‌وجود نیاید.

جانشین پلیس پیشگیری ناجا درباره اقدامات پیشگیری انتظامی در فرودگاه‌ها، گفت: پلیس نظم و آرامش 2 میلیون و 155 هزار و 533 نفر مسافر 17 هزار و 449 پرواز داخلی و تعداد 595 هزار و 141 نفر مسافر 3 هزار و 675 پرواز خارجی را در فرودگاه‌های کشور تامین و برای بازگشت مسافران هوایی برنامه‌ریزی لازم را اتخاذ کرده است.

سردار عطایی خاطرنشان کرد: خدمت بی‌منت و شبانه‌روزی پلیس در راستای تامین نظم و آرامش مردم به‌خوبی در جریان است و انتظار می‌ رود مردم با خدمتگزاران خودشان در نيروي انتظامي همچنان همکاری داشته باشند و به توصيه‌هاي پليس توجه کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون