نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/14      16:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:770


نسخه چاپی
سیل در خلجستان قم جان یک شهروند را گرفت/ با سیلاب "سلفی" نگیرید
گروه استان - قم - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان گفت: یکی از شهروندان قمی در روستای "بنابر" از توابع بخش "خلجستان قم" به دلیل بی‌احتیاطی و در اثر سیلاب رودخانه جان خود را از دست داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "مهدی فراهانی" گفت: متأسفانه این حادثه با وجود هشدارهای داده شده در خصوص سیلابی بودن مسیر رودخانه‌ها و پرهیز از نزدیک شدن به جریان آب یک آقا حین گرفتن عکس از سیلاب تعادل خود را از دست داد و با سقوط داخل رودخانه جان خود را از دست داد.

وی افزود: با وجود اعزام بالگرد اورژانس به منطقه برای نجات جان فرد غرق شده و حضور کارشناسان مرکز فوریت‌های پزشکی قم، فرد حادثه‌دیده به دلیل شدت بالای جریان آب، در همان لحظات اولیه فوت شده بود.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم ادامه داد: با وجود آمادگی کامل کارکنان اورژانس برای خدمت‌رسانی به حادثه‌دیدگان در تمام مناطق استان، از مردم می‌خواهیم تا آرام شدن وضعیت رودخانه‌ها، به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار از نزدیک شدن به جریان آب خودداری کنند.

فراهانی به شهروندان توصیه کرد: با توجه به خطرات احتمالی و به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار در وضعیت رودخانه ها از تهیه عکس و فیلم بر روی پل‌ها جداً پرهیز کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون