نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/15      10:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:211


نسخه چاپی
کشف 35 هزار ليتر سوخت قاچاق در ماهشهر
گروه ناجا - فرمانده مرزباني خوزستان از اجراي عمليات موفقيت‌آميز دريابانان ماهشهر و کشف 2 عدد چتري حاوي 35 هزار ليتر سوخت قاچاق خبر داد.

 

سردار "عبدالله نظرپور" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در راستاي طرح تشديد كنترل نوار مرزي و جلوگيري از خروج سرمايه‌هاي ملي و هرگونه قاچاق، ماموران پايگاه درياباني ماهشهر روز گذشته در نتيجه ساعت‌ها کار اطلاعاتي، موفق به شناسايي محل دپو و انتقال سوخت قاچاق در سواحل خليج فارس شدند.

وی افزود: ماموران با اعزام به موقع و پايش دقيق محل در منطقه "خور درورق" و "خور بوخضير" در دو رشته عمليات جداگانه 2 عدد چتري حاوي 35 هزار ليتر سوخت که با هدف خروج از کشور و عرضه به دلالان کشورهاي حوزه خليج فارس دپو شده بود، کشف کردند.

فرمانده مرزباني استان خوزستان تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی محموله کشف یک میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد شده است.

سردار نظرپور خاطرنشان کرد: اعمال سودجويانه قاچاقچيان علاوه بر ضربه به اشتغال و توليد داخلي باعث خروج سرمايه‌هاي ملي و ايجاد مشاغل کاذب نظير قاچاق می‌شود که تبعات جبران‌ناپذير اجتماعي نيز به همراه دارد از همين رو مرزبانان خوزستان با عزم جدي با اين پديده برخورد می‌کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون