نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/16      10:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:205


نسخه چاپی
سیل خوزستان نیازمند کمک ویژه در سطح ملی است/ مسئولان مدیریت بحران خوزستان دغدغه‌ای در موضوع انتظامی ندارند
گروه ناجا – فرمانده مرزبانی ناجا گفت: اقدامات خوبی در سطح مدیریت بحران استان انجام شده اما سیلابی که وارد منطقه شده، نیازمند کمک ویژه در سطح ملی است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در بازدید از مناطق سیل‌زده مرزی استان خوزستان گفت: اقدامات خوبی در سطح مدیریت بحران استان انجام شده و با توجه به شرایط خاصی که بر استان حاکم است، سیلابی که وارد منطقه شده، نیازمند کمک ویژه در سطح ملی است.

وی افزود: هجوم سیلاب استان لرستان، کهکیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری به سمت خوزستان، فشار زیادی به استان وارد کرده به نحوی که بخشی از شهرها و روستاها را گرفتار سیلاب کرده است.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: در این خصوص اقدامات و هماهنگی لازم انجام شده و نیروی انتظامی با تمام قوا در رابطه با مدیریت بحران در کنار سایر مدیران موضوع سیلاب را مدیریت می‌کند.

سردار رضایی ادامه داد: نیروی انتظامی وظیفه تأمین امنیت مرزها، شهرها و روستاهای گرفتار در سیلاب را بر عهده دارد و مسئولان مدیریت بحران استان خوزستان دغدغه‌ای در موضوع انتظامی نخواهند داشت.

وی با اشاره به آسیب‌های وارده شده ناشی از سیل به یگان‌های مرزی خاطرنشان کرد: سیلاب به بخشی از برجک و پاسگاه‌های مرزی آسیب وارده کرد که بخشی را ترمیم کرده‌ایم و بخشی دیگر را آب گرفته؛ قطعا و به امید خدا وضعیت سیلاب مناطق مرزی را مدیریت خواهیم کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون