نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/16      18:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:362


نسخه چاپی
نجات جان کودک از مرگ توسط مامور یگان ویژه در معمولان
گروه ناجا- فرمانده یگان های ویژه ناجا از نجات جان یک کودک از مرگ در شهرستان معمولان توسط یکی از کارکنان این یگان خبر داد.

 

سردار "حسن کرمی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار کرد: این حادثه زمانی رخ داد که عده ای از مردم گرفتار در سیلاب در شهرستان معمولان در حال سوار شدن بر بالگرد بودند که بر اثر بی احتیاطی مادری هنگام سوار شدن به بالگرد، کودک از دست وی به پایین افتاد.

وی با بیان اینکه خلبان  از این موضوع اطلاعی نداشت، گفت: یکی از نیروهای جان بر کف یگان ویژه که شاهد این حادثه بود با هشدار و حرکت شجاعانه ای خود را به کودک رسانده و وی را از محدوده خطر نجات داد و از محل خارج کرد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: مامور نیروی یگان ویژه پس از نجات معجزه آسای کودک، وی را به آغوش والدینش بازگرداند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اظهار خردسندی از اقدام انجام شده، تصریح کرد: نیروهای یگان ویژه در هرجایگاه و یگانی که باشند، تنها یک هدف را دنبال می کنند و آن امنیت و آرامش هموطنان است و در این راه برای اجرایی کردن رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) مبنی بر نمایش پلیس به عنوان "یار مقتدر و مهربان "از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده و با همه توان برای تحقق این امر مهم اهتمام دارند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون