نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/17      10:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:395


نسخه چاپی
انهدام باند قاچاقچيان سوخت در مرزهاي آبي جاسک
گروه ناجا - جانشين درياباني استان هرمزگان از شناسايي اعضای يک باند از قاچاقچيان سوخت و کشف 550 هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهاي آبي جاسک خبر داد.

 سرهنگ "سهراب سجادي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبری پلیس، گفت: با توجه به پيامدهاي مخرب و تاثيرگذار پديده قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با باندها و شبکه هاي سازمان يافته قاچاق کالا و ارز به صورت ويژه در دستور کار دریابانان است.

وی از کشف محموله سوخت قاچاق و انهدام يک باند از قاچاقچيان خارجي سوخت در استان هرمزگان خبر داد و افزود: در اين راستا با انجام اقدامات اطلاعاتي، مراقبت هاي ويژه، مرزبانان شهرستان جاسک اعضای یک باند از قاچاقچيان سوخت كه به صورت كلان اقدام به قاچاق مي كردند را شناسايي و تحت نظر اطلاعاتي قرار دادند.

جانشين درياباني استان هرمزگان ادامه داد: با اقدام به موقع دریابانان شهرستان جاسک و در يك عمليات سريع و غافلگيرانه، محموله سوخت قاچاق در آب هاي جاسک شناسايي و توقيف شد.

سرهنگ سجادي بيان كرد :در اين عمليات دریابانان يک فروند شناور يدک کش خارجي را توقيف و 550 هزار ليتر سوخت قاچاق از نوع گازوئيل را كشف کردند.

وی با اشاره به دستگیری 9 قاچاقچی، خاطرنشان کرد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی محموله کشف شده 430 ميليارد ريال برآورد شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون