نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/18      10:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:333


نسخه چاپی
تشریح راهبردهای فرماندهی مرزبانی ناجا در سال جدید / قدردانی سردار "رضایی" از تلاش های مرزبانان در امداد رسانی به سیل زدگان
گروه ناجا – فرمانده مرزبانی ناجا با بیان راهبردهای این فرماندهی در سال جدید، از تلاش های مرزبانان استان خوزستان در امداد رسانی به سیل زدگان قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضايي " در جلسه مدیریت بحران مرزبانی استان خوزستان ضمن تبریک سال نو، اظهار داشت: داشتن روحيه بسیجی، انقلابي و جهادي از مولفه های مهم در پیشبرد اهداف والای سازمانی  است.

وی افزود: تفکر بسيجي داشتن؛ يعني خود را نديدن و فداي اهداف الهي کردن، که اين روحيه در ميان فرماندهان و مرزبانان غیور استان خوزستان وجود دارد.

فرمانده مرزبانی ناجا در ادامه با اشاره به وقوع سيلاب در برخی استان های کشور گفت: اين اتفاق یک پدیده طبیعی است که در استان رخ داده و این موضوع نباید خللی در اجرای مأموریت‌ مرزبانان در حراست از مرزهای جنوب غربی کشور ایجاد کند.

سردار رضایی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: ما مسئوليت مرزباني از مرزهای کشور را داريم و وظيفه ذاتي ما مراقبت از مرز، مبارزه با قاچاق، جلوگیری از ترددهای غیر مجاز و مبارزه با گروهک های تروریستی است.

وی با اشاره به رویکرد مرزبانی ناجا در سال جدید، خاطرنشان کرد: رويکرد مرزبانی در مراقبت از مرزها، رویکرد نظامي و دفاعي است و تفکر، ابزار، تاکتيک، مديريت و پشتيباني بايد متناسب با اين رويکرد باشد و راهبردها و منشور مرزبانی نیز بر همین اساس طرح ریزی و برآورد شود.

فرمانده مرزباني ناجا در بخشي ديگر از سخنان خود، نکات لازم در خصوص حراست از مرزهاي کشور، مبارزه با قاچاق کالا و خروج سرمايه هاي ملي و مديريت صحيح در پيشبرد اهداف انقلاب را تشريح کرد.

گفتنی است سردار "رضایی"؛ فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه از تلاش‌ها و زحمات مرزبانان  در امداد رسانی به آسیب دیدگان از سیل قدردانی کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون