نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/18      11:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:161


نسخه چاپی
سرلشکر "محمد باقری":
تلاش پليس در برقراري امنيت کشور ستودني است
گروه ناجا - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: تلاش پلیس خصوصا یگان ويژه در برقراري امنيت کشور ستودني است و مردم احساس امنيت مي‌كنند.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرلشکر "محمد باقری" در حاشیه بازدید میدانی از مناطق سیل‌زده شهرستان پلدختر استان لرستان، ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی کارکنان یگان ویژه در اجرای اقدامات موثر در برقراری امنیت، انتظام‌بخشی و ارائه خدمات به سیل‌زدگان این شهرستان گفت: امروز پلیس نماد خدمتگزاری در جامعه است.

وی افزود: تلاش فرمانده و مجموعه پليس ويژه در برقراري امنيت کشور ستودني است و مردم واقعا احساس امنيت مي‌كنند چراكه پليس در تمام صحنه‌ها حاضر است و با تلاش و فداكاري و خدمات شبانه‌روزي آسايش و آرامش را براي مردم فراهم مي‌كند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اينكه پليس ويژه از اقتدار خوبي در سطح نيروهاي مسلح برخوردار است، تصریح کرد: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، بسیج و ... برای کمک و امدادرسانی به مردم سیل‌زده و با بهره‌گیری حداکثری از تمام توان و امکانات مهندسی و لجستیکی خود به منظور تامین نظم و امنیت وارد صحنه شده و در این راه از هیچ کمکی دریغ نکرده است.

سرلشکر باقری با تاکید بر حفظ امنیت و آرامش مناطق سیل‌زده خاطرنشان کرد: تلاش مجاهدانه همه سازمان‌ها و دستگاه‌های متولی و همکاری خوب مردم به روند امدادرسانی سرعت بیشتری داده است.

سرهنگ "حسین امجدیان" نماینده یگان‌های ویژه در منطقه سیل‌زده شهرستان پلدختر استان لرستان، ضمن ارائه گزارشی در خصوص اقدامات موثر یگان ویژه در این مناطق گفت: یگان ویژه با حضور و برنامه‌ریزی موثر، فعال‌سازی ایستگاه‌های ایست و بازرسی و گشت‌های مداوم در این مناطق، علاوه بر انجام وظیفه ذاتی و قانونی یعنی تأمین امنیت آسیب‌دیدگان از سیل، در روند امدادرسانی و تسهیل در تردد خودروهای حامل کمک‌های مردمی نیز به خوبی ایفای نقش کرده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون