نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/18      12:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:342


نسخه چاپی
رونق تولید در گرو امنیت پایدار است
گروه استان ها – کردستان - نماینده ولی فقیه در استان با تقدیر از تلاش ها و زحمات شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت مسافران نوروزی، گفت: زیر بنای رونق تولید در کشور در گرو امنیت پایدار است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آيت الله "سید محمد حسيني شاهرودي" در دیدار فرمانده انتظامی استان و سایر مسئولان و فرماندهان انتظامی کردستان ضمن تبریک سال نو که با ایام مبارک ماه رجب و مبعث پیامبر گرامی اسلام تقارن دارد، بیان داشت: وقوع سیل اخیر در کشور یک امتحان و آزمایش الهی است و برای جان باختگان تعدادی از هموطنان در این سیل های اخیر طلب مغفرت و رحمت الهی کرد.

وی ضمن تقدير و تشکر از تلاش کارکنان سخت کوش انتظامي کردستان، با موفق ارزیابی کردن عملکرد نیروی انتظامی در تامین امنیت  استان، گفت: عملکرد مثبت پلیس باعث اعتماد هرچه بیشتر مردم به عنوان یک سرمایه مهم به مجموعه پلیس شده است.

نماینده ولی فقیه در استان در پایان سخنان خود ضمن ابراز رضایت و خوشنودی از وضعیت کنونی کردستان در حوزه امنیت، عنوان کرد: خوشبختانه استان از امنیت و آرامش مطلوبی برخوردار است.

آيت الله حسيني شاهرودي با بیان اینکه رونق تولید در گرو امنیت پایدار است ، از تلاش ها و زحمات شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی کردستان در راستای تامین امنیت ایام تعطیلات و مسافران نوروزی تقدیر کرد.

در ادامه سردار " علی آزادی" فرمانده انتظامی استان ضمن تبریک سال جدید، اظهار داشت: نیروی انتظامی با همکاری سایر دستگاه های متولی وظایف خود را در تمامی ماموریت های سال 97  به خوبی سپری کرد.

سردار آزادی با اشاره به ابلاغ شعار سال «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در سال جدید عنوان داشت: این موضوع با تمام توان در دستور کار انتظامی استان قرار خواهد داشت و برهمین اساس، تمام دستگاه ها و از جمله نیروی انتظامی تمام تلاش خود را برای مبارزه با ورود کالای خارجی قاچاق و عرضه آن در بازار به کار می بندند و در این رابطه در مدت دو هفته تعطیلات نوروزی حدود 60 میلیارد ریال کشفیات کالای قاچاق داشته ایم که در مقایسه به مدت مشابه سال گذشته 55 درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی استان کردستان در پایان با قدردانی از حمایت های مستمر نماینده ولی فقیه در استان و سایر دستگاه های اداری، نظامی و امنیتی از مجموعه انتظامی استان، افزود: امیدواریم اقدامات امسال نیز از سال قبل بیشتر باشد و ما در راستای خدمات رسانی و حل مشکلات در خدمت مردم باشیم و از مردم شریف استان کردستان تشکر می‌کنم که بهترین همکاری را با نیروی انتظامی دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون