نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/18      12:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:138


نسخه چاپی
نیرو های پلیس، نوروز بانان بی نوروز هستند
گروه استان ها - کیش - امام جمعه اهل سنت کیش گفت: نیرو های پلیس نوروز بانان بی نوروز هستند و تمام پرسنل نیروی انتظامی از فرمانده تا کارکنان و سربازان تمام تلاش خود را در این ایام صرف تامین آسایش و امنیت مردم کرده و لحظه ای از این وظیفه غفلت نکرده اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، " شیخ یعقوب شمس  " در دیدار فرمانده و پرسنل انتظامی ویژه کیش با تبریک حلول ماه مبارک شعبان و سال جدید اظهار کرد: امید است همانگونه که شعار سال از سوی مقام معظم رهبری رونق تولید انتخاب شد در تمام حوزه ها  به ویژ ه اقتصاد شاهد رونق باشیم.

وی با اشاره به تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی در چند دهه گذشته افزود: با توجه به تمام کارشکنی های دشمنان از ابتدای انقلاب با ترور شخصیت های نظام و افراد بی گناه، تحمیل 8 سال جنگ و تحریم هایی که علیه کشور صورت گرفته همواره سربلند و سرافراز بیرون آمده ایم چرا که افرادی فرزانه و با درایت در این مسیر سکان هدایت کشور را از ابتدا با حضور امام راحل ( ره) و سپس با وجود مبارک رهبر معظم انقلاب در دست داشته اند.

امام جمعه اهل سنت کیش با بیان اینکه توکل به خداوند و پیروی از منویات رهبری با وجود همه فراز و فرودها توانست انقلاب را به پیروزی رسانده و در تمام گرفتاری ها راهگشا باشد تاکید کرد: ما به پشتوانه قدرت الهی همچون گذشته تلاش خواهیم کرد مشکلاتی را که امروز در مسیر نظام و انقلاب قرار دارد در سایه درایت مقام معظم رهبری پشت سربگذاریم.

وی با تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی در کل کشور و جزیره کیش افزود: ما قدردان نیروی انتظامی هستیم زیرا این نیرو نه تنها برای امنیت مردم تلاش می کند بلکه در سخت ترین و خطرناکترین لحظات همواره در کنار مردم بوده و در موقعیت هایی چون مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در مرزها حضور داشته و در این راه شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب و امنیت مردم کرده است.

شیخ یعقوب شمس با اشاره به خدمات نیروهای مسلح در سیل اخیر افزود: نیروی انتظامی و دیگر ارگان ها برای امداد رسانی به مردم در سیل اخیر و تامین امنیت و آسایش آنان خالصانه و با تمام قوا در میدان حضور یافته و جان خود را به خطر انداختند تا مردم در امان بمانند.

وی حضور سردار اشتری را در تمامی لحظات بروز مشکل سیل در کشور در نقاط مختلف عملی ارزشمند و گرانبها توصیف کرد و افزود: سردار اشتری حتی قبل از وقوع حادثه در محل هایی که احتمال بروز سیل وجود داشت حاضر شده و در خطرناکترین مکان ها برای کمک به مردم حضور داشت.

امام جمعه اهل سنت کیش تصریح کرد: نیرو های پلیس نوروز بانان بی نوروز هستند که کمتر دیده شده در حالی که تمام پرسنل نیروی انتظامی از فرمانده تا کارکنان و سربازان تمام تلاش خود را در این ایام صرف تامین آسایش و امنیت مردم کرده و لحظه ای از این وظیفه غفلت نکرده اند و ما قدر دان این تلاش و زحمات بوده و از تریبون نماز جمعه نیز اعلام کرده و خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه براساس روایات، چشمی که در راه خدا نگهبانی می دهد آتش جهنم را نمی بیند خاطر نشان کرد: مطمئن باشید خدمات شما نزد خدا بی اجر نمی ماند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون