نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/18      13:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:336


نسخه چاپی
تشدید خدمت‌رسانی پلیس در مناطق سیل‌زده استان ایلام
گروه ناجا - جانشین معاونت عملیات ناجا بر تشدید خدمت‌رسانی پلیس در مناطق سیل‌زده استان ایلام در کنار سایر نهادها تاکید کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرتیپ دوم بهمن امیری‌مقدم در بازدید از مناطق سیل‌زده استان ایلام و در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی لباس عزت و افتخار خدمت‌رسانی به مردم را بر تن کرده است، گفت: باید برای سربلند بیرون آمدن از این امتحان بزرگ امانتدار خوبی باشیم.

وی به خسارت‌های وارده ناشی از سیل اخیر که در شمال و غرب کشور رخ داده است، اشاره کرد و گفت: بارش‌های سیل‌آسای چند روز اخیر در سراسر کشور فارغ از آسیب‌ها و خسارت‌های سنگین آن، همدلی، ایثار و روحیه جهادی ملت بزرگ ایران را یک‌بار دیگر نشان داد.

جانشین معاونت عملیات ناجا با تاکید بر حفظ آمادگی کامل یگان‌های درگیر در مناطق سیل‌زده کشور خاطرنشان کرد: باید بنابر فرمایش مقام معظم رهبری، به دنبال رفع کاستی‌ها باشیم و زیر‌ساخت‌ها را بهبود دهیم و خدمت را برای مردم مضاعف کنیم.

سردار امیری مقدم همچنین بر تشدید خدمت‌رسانی پلیس در مناطق سیل‌زده استان در کنار سایر نهادها تاکید کرد.

وی با اشاره به اقدامات خوب رده‌های انتظامی استان ایلام در ماموریت تعطیلات نوروز 1398 عنوان کرد: رفع نواقص، موفقیت رده‌های پلیس را ارتقا می‌دهد.

جانشین معاونت عملیات ناجا با تاکید بر اینکه باید با کار و فعالیت مضاعف، نظم را در جامعه بیش از پیش حاکم کنیم، یادآور شد: 50 درصد اقتدار پلیس به انضباط ظاهری کارکنان و تجهیزات آنان بستگی دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون