نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/18      13:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:265


نسخه چاپی
کشف 211 کیلو تریاک در "کرمانشاه"
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان از انهدام 2 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کرمانشاه و کشف 211 کیلوگرم تریاک در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان مبنی بر اینکه 2 باند سازمان یافته، قصد انتقال مقدار زیادی مواد مخدر به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، موفق به ردیابی مسیر تردد خودروی قاچاقچیان مواد مخدر شده و پس از مدتی تعقیب به صورت نامحسوس، در فرصتی مناسب، نسبت به توقیف آن ها اقدام کردند.

سردار امان اللهی تصریح کرد: در بازرسی از 6 دستگاه خودروی قاچاقچیان مجموعا 211 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و 7 نفر نیز دستگیر شدند.

* دستگیری 800 نفر از عوامل مرتبط با مواد مخدر

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 800 نفر از عوامل مرتبط با مواد مخدر در سطح استان دستگیر و جمع آوری شده اند.

وی با بیان اینکه 500 نفر این افراد را معتادان متجاهر تشکیل می دهند، افزود: 300 نفر نیز قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر بوده اند که به ترتیب تحویل کمپ های ترک اعتیاد و دستگاه قضائی شده اند.

سردار امان اللهی در پایان پاک سازی نقاط آلوده و برخورد جدی با توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر را از اولویت های کاری پلیس کرمانشاه در سال جاری عنوان کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون