نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/18      14:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:302


نسخه چاپی
تقدیر رئیس شورای تامین استان کهگیلویه و بویراحمد از عملکرد پلیس
گروه استان ها – کهگیلویه و بویراحمد – استاندار در جمع مدیران ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه؛ امنیت زمینه پیشرفت معنوی و مادی در تمامی عرصه هاست ؛ از عملکرد پلیس استان در طرح تعظیلات نوروز 98 و اقدامات و بیلان کاری این نیرو در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مهدی انصاری" فرمانده انتظامی استان به همراه سرهنگ مصطفایی جانشین انتظامی استان ، روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات، معاون هماهنگ کننده و برخی از معاونان و روسای پلیس های تخصصی، با "دکتر احمدی" استاندار دیدار کردند.

بنا به این گزارش در این دیدار، سردار مهدی انصاری به ارائه آمار تحلیلی از عملکرد مجموعه فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته و توفیقات به دست آمده در ایام نوروز 98 اشاره کرد و در ادامه گفت : بر اساس ارزیابی صورت گرفته از سوی مرکز ، پیشرفت کار در فرماندهی انتظامی استان گکهگیلویه و بویراحمد رضایت بخش است.

این گزارش می افزاید ؛ دکتر احمدی استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد؛ در سخنانی به اهمیت وظایف نیروی انتظامی در ابعاد مختلف اشاره کرد و افزود : امنیت زمینه پیشرفت معنوی و مادی در تمامی عرصه هاست و اگر این امنیت نباشد هیچ کاری به شکل مطلوبی صورت نمی‌گیرد.

احمدی در پایان از تلاش ها، اقدامات و زحمات مجموعه انتظامي به ويژه فرمانده انتظامي استان "سردار انصاری" در اجراي بهينه و موثر طرح نوروزي 98 و عملکرد بسیار مطلوب فرماندهی انتظامی استان در سال گذشته تقدير کرد و افزود:اقدامات خوبي در تعطيلات ايام نوروز توسط پليس استان صورت گرفت که تلاش هاي شبانه روزي اين نيروي مقتدر در جامعه بر همگان آشکار بوده و مي طلبد که مردم عزيز و ساير مسئولان استانی از اين عزيزان حمايت و پشتيباني بيشتري نمايند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون