نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/19      12:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:196


نسخه چاپی
در شهرستان خاش؛
هلاکت سوداگر مرگ و کشف یک تن و 920کیلو مواد افیونی
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از انهدام باند مسلحانه قاچاق، هلاکت یک سوداگر مرگ و کشف یک تن و 920 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان خاش خبر داد.

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: روز گذشته افسران زبده پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با یک سری تحقیقات گسترده پلیسی به اطلاعاتی مبنی بر انتقال محموله سنگین مواد افیونی توسط اعضای یک باند مسلحانه قاچاق از مناطق مرزی به عمق کشور دست یافتند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر، با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، ساعات پایانی شب گذشته قاچاقچیان را که با یک دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه پژو 405 در محور سراوان –خاش در تردد بودند، شناسایی و  تحت نظر گرفتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پس از طی مسافتی سرانجام با قرار گرفتن اعضای این باند قاچاق در منطقه کمین تکاوران پلیس با آنها درگیر شدند.

وی بیان داشت: در این عملیات  نفس گیر که چند تیم از ماموران انتظامی شهرستان خاش، تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر را پشتیبانی می کردند با آتش پر حجم تکاوران پلیس، یکی از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسید و 3 نفر از آنان دستگیر شدند.

سردار قنبری عنوان کرد: ماموران پلیس در پاک سازی منطقه درگیری و بازرسی از 2 خودروی متعلق به اعضاء این باند، یک تن و 640 کیلوگرم تریاک ،256 کیلو و 630 گرم  حشیش، 23 کیلو و 900 گرم سایر مواد مخدر، 2 قبضه اسلحه کلاش و 7تیغه خشاب به همراه 75 فشنگ جنگی کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت های پليس، از آنها خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندهای قاچاق و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون