نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/19      12:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:170


نسخه چاپی
کشف حدود 200 کیلوگرم تریاک در قم
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان از کشف حدود 200 کیلوگرم تریاک در دو عملیات جداگانه و دستگیری 2 قاچاقچی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبدالرضا آقاخانی" در تشریح این خبر اظهار داشت: با تمرکز پليس مبارزه با مواد مخدر استان قم بر عوامل اصلي تهيه و توزيع مواد مخدر مشخص شد یکي از قاچاقچيان با یک دستگاه کامیون مقادير قابل توجهي مواد مخدر در پوشش محموله "تره بار" را از یکی از استان های "جنوب شرقی" کشور به "پایتخت" منتقل و از حوزه استحفاظي استان قم عبور خواهد کرد.

وی افزود: موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت و با هماهنگی  مقام قضائي، کنترل خودروهای عبوری از محورهای مواصلاتی استان آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان اعلام داشت: باهوشیاری ماموران خودروی مذکور در "اتوبان قم –کاشان"شناسایی و توقیف و راننده آن دستگیر شد.

سردار آقاخانی ادامه داد: در بازرسی صورت گرفته از خودروی توقیف شده 117 کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در قالب 11 بسته از زیر بار محموله "پیاز کشف شد.

وی با اشاره به عملیات دیگر و کشف بیش از 81 کیلوگرم تریاک توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، بیان داشت: یکي از قاچاقچيان مواد مخدر قصد داشت با یک دستگاه تریلی "ولوو" مقادير قابل توجهي مواد مخدر در پوشش محموله تره بار را از یکی از استان های "مرکزی" کشور به "پایتخت" منتقل و از حوزه استحفاظي استان قم عبور کند.

فرمانده انتظامی استان ابراز داشت: موضوع در درستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت و با هماهنگی  مقام قضائي، کنترل خودروهای عبوری از محورهای مواصلاتی استان آغاز شد.

سردار آقاخانی اضافه کرد: با هوشیاری ماموران، خودروی مذکور در عوارضی "قم-گرمسار" شناسایی ، توقیف و راننده آن دستگیر شد.

وی اعلام کرد: در بازرسی صورت گرفته از خودروی توقیف شده 81 کیلو و 850 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در قالب 8 بسته از زیر بار محموله "هندوانه" کشف شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در مجموع در دو عملیات مذکور 199کیلو و 150 گرم تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده به مرجع قضائی معرفی که با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون