نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/20      11:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:706


نسخه چاپی
تصادف وانت نيسان با پراید
گروه استان ها-خراسان رضوي- فرمانده انتظامی شهرستان فریمان از برخورد یک دستگاه وانت نيسان با یک دستگاه سواری پراید با 2 کشته و 2 مجروح در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ" جواد خرسند" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این حادثه گفت: در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي110 مبني بر يك فقره تصادف جرحي در یکی از محورهای روستایی این شهرستان، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نيروهاي امدادي به محل اعزام شدند.

وي افزود: در بررسي هاي به عمل آمده در محل مشخص شد، يك دستگاه وانت نیسان در حوالي روستاي احمدآباد فریمان با يك دستگاه خودرو سواری پراید كه در سمت مخالف در حال حركت بوده برخورد کرده است.

سرهنگ خرسند تصريح کرد: در اين حادثه راننده خودرو نیسان در دم فوت و راننده و دو سرنشين خودرو سواری پراید به شدت مصدوم و به بيمارستان منتقل شدند که متاسفانه راننده خودرو پراید به علت شدت جراحات وارده با وجود تلاش پزشکان فوت مي کند.

فرمانده انتظامي شهرستان فریمان با اشاره به اینکه كارشناس پليس راه علت وقوع اين حادثه را تجاوز به چپ از جانب راننده خودرو پراید اعلام كرده است، از رانندگان خواست در هنگام رانندگي با رعايت قوانين و مقررات راهنمایی و رانندگی، ضامن سلامت خود و ديگران باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون