نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/20      14:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:291


نسخه چاپی
کشف یک تن و 15 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس اصفهان
گروه استان ها - گلستان- فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 15 کیلوگرم تریاک که در کامیون حامل سیب زمینی جاسازی شده بود با همکاری پلیس استان اصفهان خبر داد.
 

سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران مبارزه با موادمخدر استان گلستان پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شگردهای پلیسی، موفق به شناسایی محموله بزرگ مواد افیونی شدند.

فرمانده انتظامی گلستان افزود: این محموله که توسط یک دستگاه کامیون ترانزیتی از مرزهای شرقی کشور وارد شده بود با همکاری پلیس استان اصفهان در شهرستان نائین، طی یک عملیات هدفمند متوقف شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو مورد نظر، یک تن و 15 کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای زیر بار سیب زمینی جاسازی شده بود، کشف شد.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: در این عملیات 2 قاچاقچی موادمخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان گفت: در سال جدید مبارزه با مواد مخدر و سوداگران مرگ همچون گذشته ادامه داشته و پلیس استان با اشراف اطلاعاتی و تلاش بی وقفه اجازه فعالیت به قاچاقچیان را نخواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون