نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/20      14:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:162


نسخه چاپی
كشف 200 كيلو تریاک در بوشهر
گروه استان ها - بوشهر- فرمانده انتظامي استان بوشهرگفت: در يك عمليات اطلاعاتي كه منجر به درگيري مسلحانه و تبادل آتش بين پليس و سوداگران مرگ شد 200 كيلو ترياك كشف و 3 قاچاقچي دستگير شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "خليل واعظي" در تشریح این خبر اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتي و اشراف عملياتي پليس استان،  از تحركات يك باند حرفه اي ترانزيت مواد مخدر  مطلع شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه كرد: تيم عملياتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان "گناوه" مسير  انتقال مواد مخدر كه از محور جنوب به شمال در تردد بودند را تحت كنترل در آورده و در سه راهي بندر"ريگ" 2 دستگاه خودرو قاچاقچيان شناسايي و دستور ایست داده شد.

سردار واعظي گفت: قاچاقچيان بدون توجه به دستور پليس با افزايش سرعت خود، حركات مارپيچ و تيراندازي به سمت پليس قصد فرار داشتند كه با رعایت قانون به کار گیری سلاح وبا هدف قرار گرفتن لاستيك خودروها، هر 2 خودرو متوقف شدند.

وي با بیان اینکه سرنشينان خودروها با استفاده از تاريكي هوا متواري شدند تصريح كرد: از این باند 200 كيلو ترياك كه به صورت ماهرانه جاسازي شده بود كشف شد.

اين مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه با ادامه عمليات پليس، 2 نفر از اعضاء باند و كمتر از 24 ساعت يكي ديگر از اعضاء که عامل تيراندازي به سمت ماموران پليس بود شناسايي و دستگير شدند، گفت: اعضاء این باند از 3 استان همجوار تشكيل و محموله مواد مخدر از يك استان همسايه وارد بوشهر شده بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون