نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/20      15:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:226


نسخه چاپی
کشف 810 کیلو موادمخدر در عملیات مسلحانه و مشترک پلیس
گروه استان ها-سمنان- فرمانده انتظامی استان از توقیف دو دستگاه خودروی حامل موادمخدر و کشف 810 کیلو موادافیونی در عملیات مشترک با پلیس کرمان خبر داد.

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت وگو باخبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی اقدامات گسترده اطلاعاتی ماموران مبارزه با موادمخدر استان سمنان اعضای باند قاچاق موادمخدر در جنوب شرق کشور شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان در آخرین اقدام خود قصد انتقال محموله سنگین موادافیونی به استان کرمان را داشتند، افزود: در همین راستا هماهنگی های لازم قضائی و انتظامی با پلیس استان کرمان صورت گرفت.

قاسمی از اعزام شبانه نیروهای انتظامی به محور کهنوج –بندرعباس و شناسایی دو دستگاه خودروی سوداگران مرگ خبر داد و اضافه کرد: متهمان به محض مشاهده پلیس اقدام به فرار کردند که در عملیات تعقیب وگریز و درگیری مسلحانه هر دو خودرو متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان به کشف 810 کیلو تریاک که در خودروهای توقیفی جاساز شده بود، اشاره و تصریح کرد: سوداگران مرگ که خودروها را رها کرده و از تاریکی شب برای فرار استفاده کرده بودند، تحت پیگیری و تعقیب قرار دارند.

سردار قاسمی ضمن قدردانی از همکاران خود که با اشراف اطلاعاتی و اقدام سریع مانع از انتقال این محموله سنگین به مرکز کشورشدند، تاکید کرد: ناجا با تمام قدرت با سوداگران مرگ مبارزه می کند.# 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون