نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/21      9:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:161


نسخه چاپی
کشف یک هزارو 950 کیلو انواع مواد مخدر در البرز
گروه استان ها-البرز- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون یک هزارو 950 کیلو انواع مواد مخدر دراین استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته 113 درصد رشد داشته است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی عسکری" در جمع خبرنگاران، گفت: از مجموع یک هزارو 950 کیلو مواد مخدر کشف شده، یک هزارو 449 کیلو در استان البرز و مابقی طی عملیات مشترک با سایر استان های همجوار به دست آمده است.
وی اضافه کرد: در این مدت یک هزارو 210 کیلو تریاک، 195 کیلو حشیش، 20 کیلو مرفین و بقیه سایر مواد مخدر است.
سرهنگ عسگری افزود: با کشف این مقدار مواد مخدر 540 توزیع کننده، 35 قاچاقچی و حمل کننده دستگیر و 16وسیله نقلیه توقیف و 2 باند بزرگ قاچاق مواد مخدر منهدم شد.
وی خاطرنشان کرد: طی یک ماه گذشته تاکنون یک هزار معتاد متجاهر جمع آوری و تحویل 25 کمپ بازپروری در استان شده اند.
این مقام انتظامی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در سال 97، موفق به کشف 14هزارو 600 کیلو انواع مواد مخدر شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش 56 درصد کشفیات بوده ایم.
وی بیان داشت: یکی از اولویت‌های مهم پلیس البرز در سال جدید مبارزه قاطع و جدی با قاچاقچیان مواد مخدر است و از خانواده ها درخواست داریم به عنوان عامل مهم در پیشگیری و کنترل معضل بزرگ مواد مخدر مراقبت بیشتری ازفرزندان خود داشته باشند.
این مقام انتظامی به اجرای طرح های پاک سازی در مناطق آلوده استان البرز اشاره کرد و افزود: طرح پاک سازی نقاط آلوده در مناطق مختلف درحال اجراست که به صورت مستمر در مناطقی مانند حصار، مهدی آباد و ملک آباد با برنامه ریزی های پلیسی، عملیاتی و اجرا می شود.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با تاکید بر این موضوع که برای ریشه کن کردن معضل مواد مخدر نیاز به همکاری همه آحاد جامعه و مسئولان است، گفت: نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت عمومی به ویژه سوداگران مرگ با جدیت برخورد می کند و اجازه نمی دهد که جامعه از سوی این افراد ناامن شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون