نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/21      9:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:168


نسخه چاپی
نیروی انتظامی در حوادث غیر مترقبه اخیر خوش درخشید
گروه استان ها – کهگیلویه و بویراحمد – عضو مجلس خبرگان رهبری در جمع مدیران ارشد انتظامی استان عملکرد ناجا را در تامین نظم و امنیت مناطق سیل زده کشور مطلوب ارزیابی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مهدی انصاری" فرمانده انتظامی استان به همراه سرهنگ مصطفایی جانشین انتظامی استان ، رئیس عقیدتی سیاسی ، معاون هماهنگ کننده و برخی از معاونان و روسای پلیس های تخصصی، با آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

بنا به این گزارش در این دیدار، سردار "مهدی انصاری" به ارائه آمار تحلیلی از عملکرد مجموعه فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته و توفیقات به دست آمده در ایام نوروز 98 اشاره کرد و در ادامه گفت : بر اساس ارزیابی صورت گرفته از سوی مرکز ، پیشرفت کار در فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد رضایت بخش است.

این گزارش می افزاید: آیت الله ملک حسینی نیز در سخنانی با اشاره به اینکه ؛ امنیت مهمترین خواسته مردم گرفتار در حوادث طبیعی است خاطر نشان کرد : نیروی انتظامی به عنوان یکی از سازمان های مهم ، درگیر در مدیرات بحران و عامل کنترل و برقراری امنیت داخلی می باشد که بحمدالله پلیس ؛ در حوادث غیر مترقبه اخیر خوش درخشید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون