نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/21      12:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:604


نسخه چاپی
تعرض دسته جمعی فامیل‌های همسر به زن هندی

گروه بین الملل- زنی که توسط ۵ نفر از فامیل شوهرش مورد تجاوز قرار گرفت توسط همسر متعصبش به آتش کشیده شد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ پلیس هند جسد زن جوانی را در حالی که جزغاله شده بود در خانه‌اش پیدا کرد.

طبق گزارش پلیس DNA مقتول متعلق به شیلا ۳۵ ساله است و طی تحقیقات به عمل آمده مقتول توسط شوهرش به قتل رسیده و بعد به آتش کشیده شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مقتول که دو فرزند هم دارد توسط ۵ نفر از فامیل‌های همسرش مورد تعرض قرار گرفته و بعد از این که عکس و فیلم‌های ناجورش به موبایل همسرش فرستاده شد، شوهرش از شدت خشم وارد شده دست به این جنایت زد.

شیلا توسط پسرخاله، پسرعمه، پسردایی، پسرعمو و عموی همسرش مورد تجاوز قرار گرفته است، به گفته این متجاوز‌ها این رابطه با رضایت و علاقه از سمت شیلا صورت گرفته و او هم مایل به چنین رابطه‌ها بوده و هیچ تعرض اجباری در کار نبوده است.

پلیس پس از اعترافات این متجاوز‌ها اقدام به بازجویی از همسر متعصب شیلا کرد.

وی که نامش نامشخص است به افسر پرونده گفت: زمانی که فیلم‌های ناجور همسرم به موبایلم فرستاده شد، حسی مانند جنون به من دست داد به طوری که هیچ چیزی جلودار من نبود، به همین علت به سراغ شیلا رفتم، اما او با گریه و وحشت مدام تکرار می‌کرد که این کار زوری بوده و بار‌ها با تهدید او را مجبور کردند که در اختیار خواسته هایشان باشد، اما من که فیلم‌های او را دیده بودم و حس کردم که شاید از روی علاقه بوده به سمتش حمله ور شدم با قاشق داغ ابتدا لب و زبانش را سوزاندم و بعد با ریختن بنزین به روی بدن شیلا و خانه، همه جا را به آتش کشیدم، زمانی که صدای زجه زدن‌های شیلا را موقع زبانه کشیدن آتش شنیدم حس و حال آرامی داشتم و خوشحال بودم که زندگی خودم و بچه هایم را از این کثافت پاک کردم.

پلیس پس از ثبت گزارش این متجاوزان و شوهر مقتول، آن‌ها را راهی دادگاه کرد.

طبق رای دادگاه از سال ۲۰۱۶ تاکنون ۴۸۰۰ دختر و زن مورد تجاوز قرار گرفتند، اما رای نهایی این جنایتکاران به زودی اعلام خواهد شد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون