نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/22      12:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:563


نسخه چاپی
امنیت موجود، مرهون تلاش جهادی کارکنان پلیس است
گروه استان ها- یزد- استاندار گفت: امروز شاهد نیروهای پلیس بسیار با انگیزه و جهادی در حفظ دستاوردهای انقلاب و همچنین حفظ آرامش و ارتقای امنیت مردم در سطح جامعه هستیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "محمدعلی طالبی" در اولین صبحگاه پلیس یزد در سال 98 که به منظور قدردانی از کارکنان خدوم فرماندهی انتظامی استان و تجلیل از عناصر جهادی و برتر رده های این فرماندهی برگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تبریک روز پاسدار گفت: از زحمات کارکنان پلیس یزد که بهترین نوروز را در سال های اخیر برای مردم استان و مسافران رقم زد تشکر و قدردانی می کنم.

استاندار یزد افزود: با وجود افزایش 100 درصدی مسافران نوروزی استان یزد، با تلاش و جدیت کارکنان پلیس و دیگر دستگاه های مسئول، امنیت و آرامش بسیار خوبی در سطح استان حاکم بود.

وی ضمن اشاره به اقدامات پلیس راه و راهور در پیشگیری از بروز سوانح و حوادث جاده ای گفت: کاهش تصادفات و تلفات جانی در استان افتخار بسیار بزرگی است که در ایام نوروز رقم خورد.

طالبی تصریح کرد: با تلاش ها و جدیت پلیس یزد ضریب امنیتی استان در نوروز امسال نسبت به سال های گذشته افزایش محسوسی داشت که این نشان دهنده جدیت و تلاش این نیرو و فرماندهی بسیار شایسته پلیس یزد است.

وی از دیگر اقدامات مطلوب پلیس در این ایام را کاهش آمار جرایم به ویژه سرقت برشمرد و گفت: با برنامه ریزی و تلاش های شبانه روزی کارکنان پلیس شاهد کاهش محسوس جرایم و افزایش سطح امنیت و احساس امنیت در سطح جامعه بودیم.

طالبی در خاتمه تصریح کرد: امروز شاهد نیروهای پلیس بسیار با انگیزه در جهت حفظ دستاوردهای انقلاب و همچنین حفظ آرامش و ارتقای امنیت مردم در سطح جامعه هستیم.

همچنین در این مراسم سردار "محمدرضا میرحیدری" فرمانده انتظامی استان یزد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تبریک روز پاسدار و جانباز گفت: در ایام نوروز با همکاری همه دستگاه های ذیربط و تعامل بسیار خوب شرایط مطلوبی در حوزه امنیتی و ترافیکی در سطح استان شاهد بودیم.

فرمانده انتظامی استان یزد در خاتمه افزود: پلیس استان یزد ضمن تجدید میثاق با آرمان های شهدا و امام شهدا با قوت بیشتر در اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال رونق تولید آماده خدمتگزاری به مردم شریف استان است.

گفتنی است در این مراسم از50 نفر از کارکنان جهادی و برتر رده های تابعه استان با حضور استاندار تقدیر شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون