نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/22      13:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:563


نسخه چاپی
کشف لوازم بهداشتی قاچاق در مازندران
گروه استان ها – مازندران – جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 2 میلیارد و 700 میلیونی لوازم آرایشی و بهداشتی و داروهای خارجی قاچاق در شهرستان "ساری" خبر داد .

سرهنگ "حسن مفخمی شهرستانی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، گفت: در راستاي منويات مقام معظم رهبري در سال جاري و به منظور رونق توليد و شکوفایی اقتصادي طرح مقابله قاطعانه و جدی با قاچاقچیان کالا و ارز در سطح استان آغاز شد.

وی اظهار کرد: تشديد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کشف پرونده هاي کلان جرایم اقتصادی از اولویت های ماموریتی پلیس آگاهي استان است که در این ارتباط و در پي کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهيه و توزیع انواع دارو و لوازم آرايشي و بهداشتي خارجي و غير مجاز ، اقدانات ویژه اطلاعاتی و پلیسی برای شناسایی متهمان و کشف کالای قاچاق در دستور کار قرار گرفت .

جانشین فرمانده انتظامی مازندران، اظهار کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات با شناسایی متهمان به قاچاق کالا دریافتند، این افراد با اجاره منزلي مسکوني کالای غير بهداشتي و داروهای فاقد هرگونه اسناد و مدارک را در آنجا دپو و در فرصت هاي مختلف آنها را توزيع مي کنند.

سرهنگ مفخمی با اشاره به هماهنگی های قضائی از بازدید محل دپوی قاچاق کالا با حضور کارشناسان پلیس مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه علوم پزشکي استان خبر داد و افزود: در بازدید از محل دپوی قاچاق کالا بیش از 21 هزار و 700 عدد انواع دارو و لوازم آرايشي و بهداشي غير مجاز کشف شد .

وی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان 2 میلیارد و 700 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این کالاها پس از کشف و ضبط به دانشگاه علوم پزشکي تحويل شد .

سرهنگ مفخمی با اشاره به این که متهمان این پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، افزود: پلیس در راه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برای حمایت از کالای ایرانی با تمام توان و بسیج همه امکانات در صحنه خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون