نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/22      14:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:559


نسخه چاپی
قاچاقچی سابقه دار دوباره به دام افتاد
گروه استان‌ها-کرمان- رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف مواد خوراکی و لوازم بهداشتی قاچاق به ارزش یک و نیم میلیارد ریال در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"یدالله حسن‌پور"گفت: در راستاي مقابله با پديده شوم قاچاق و در پي دريافت خبري مبني بر فعالیت مجدد یکی از قاچاقچیان سابقه دار، پيگيري موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتي، منزل این فرد که محل دپوی مواد خوراکی قاچاق بود را در شهر کرمان شناسايي و ضمن هماهنگی قضائی در بازرسي از این محل اقلامی همچون ژیلت، تیغ اصلاح، بسته های چای، انواع نوشیدنی و کمپوت، آدامس، لامپ و باطری قلمی خارجي و برخی خوراکی های قاچاق دیگر را کشف کردند.

سرهنگ حسن‌پور با اشاره به ارزش تقریبی یک و نیم میلیارد ریالی کالاهای کشف شده خاطرنشان کرد: این اقلام و کالاهای قاچاق به سازمان اموال تملیکی تحویل و صاحب آن ها تحویل مراجع قضائی شد.

رئیس پلیس آگاهی تصریح کرد: نيروي انتظامي همواره برابر شرح وظايف خود با هرگونه تخلف در حوزه قاچاق کالا برخورد می کند اما باید بدانیم قاچاق كالا معضلی آسیب زا است كه پيشگيري از آن بدون مشاركت همگاني امكان پذير نخواهد بود.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون