نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/22      16:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:573


نسخه چاپی
سارق سابقه دار در "گنبدکاووس" زمین گیر شد

گروه استان ها – گلستان- جانشین فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارق سابقه دار و اعتراف وی به 20 فقره سرقت کابل برق در شهرستان "گنبد کاووس" خبر داد.

 

سرهنگ "مسعود فروزان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت كابل‌هاي برق در گنبدکاووس، دستگيري سارق در دستور كار تیمی ویژه از ماموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت.

اين مقام انتظامي افزود: ماموران پس از یکسری اقدامات تخصصی و تحقیقات گسترده میدانی به سرنخ هایی از یک سارق سابقه دار رسیده و سرانجام با اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه وی شدند.

سرهنگ فروزان تصریح کرد: پس از اطمینان از حضور متهم، طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات موفقیت آمیز پلیسی، سارق حرفه ای دستگیر و برای انجام تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شد.

جانشین فرمانده انتظامي استان گلستان در ادامه گفت: متهم پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار پلیس لب به اعتراف گشود و به 20 فقره سرقت کابل برق در شهرستان "گنبد کاووس" اقرار کرد.

سرهنگ فروزان در پایان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: شهروندان توصیه ها و آموزش های پلیس را جدی گرفته و در صورت مشاهده افراد مشکوک خصوصا در نقاط خلوت، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون