نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/22      16:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:460


نسخه چاپی
سارقان سیم های کابل برق در دهگلان زمین گیر شدند/ کشف بیش از 3 میلیارد ریال سیم های برق مسروقه

گروه استان ها - کردستان - فرمانده انتظامی دهگلان از انهدام باند سارقان سیم برق طی یک عملیات هدفمند پلیسی خبر داد.

 

سرهنگ" شیرزاد عزیزی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در خصوص جزئیات این خبر گفت: در پی گزارش های متعددی در خصوص سرقت سیم برق فشار قوی از طرف اداره برق شهرستان،  موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان  دهگلان قرار گرفت .

و ی گفت: با تقویت گشت های هدفمند و تلفیقی به صورت محسوس و نامحسوس در یک عملیات غافلگیر کننده  پلیسی،  سارقان در هنگام سرقت سیم برق مورد تعقیب وگریز قرار گرفته که با هوشیاری وسرعت عمل ماموران کلانتری 11 دستگیر شدند.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: در حین تعقیب وگریز2 نفراز سارقان فرار کرده و یک نفر راننده دستگیرکه با دستور مراجع قضائی جهت تکمیل پرونده تحویل اداره پلیس اگاهی شهرستان  شد.

وی گفت: متهم که در ابتدا منکر هرگونه سرقت شده بود با ارائه مدارک ومستندات از سوی ماموران به جرم خود اقرار وبه سرقت سیم های کابل برق با همکاری 2همدستش اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دهگلان تصریح کرد: با تلاش ماموران 2همدست سارق نیز دستگیر وبرای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ عزیزی ادامه داد: سارقان در تحقیقات به عمل آمده به سرقت بیش از 2هزارو 400متر سیم های کابل فشار قوی اعتراف که ارزش ریالی آن بیش از 3میلیارد ریال برآورد شده است .

فرمانده انتظامی دهگلان با بیان اینکه مردم واعضاء شورای تامین از این اقدام هدفمند پلیس تقدیر کردند خاطر نشان کرد:  متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون