نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/22      16:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:560


نسخه چاپی
امنیت و آرامش کشور مرهون حضور سپاه و ناجا در عرصه های مختلف
گروه استان ها- یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: امنیت و آرامش امروز کشور به خاطر حضور سپاه و نیروی انتظامی در عرصه های مختلف دفاع است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سیدمحمدکاظم مدرسی" در جلسه ای که به مناسبت روز پاسدار با حضور کارکنان سپاه الغدیر و پلیس استان یزد برگزار شده بود ضمن تبریک روز پاسدار اظهار داشت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب، سپاه در همه صحنه های حساس انقلاب حضوری فعال و تاثیرگذار داشته است.

امام جمعه بخش مرکزی یزد تصریح کرد: امنیت و آرامش امروز کشور به خاطر حضور سپاه و نیروی انتظامی در عرصه های مختلف دفاع است.

وی ادامه داد: در سال 2007 استکبار جهانی، سپاه قدس را به عنوان سازمان تروریستی معرفی کرد که نتیجه آن عزم قوی، اقتدار، حرکت مفیدتر و محبوبیت بیشتر سپاه قدس در دیگر کشورها بود.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروز کارکنان سپاه و نیروی انتظامی کسانی هستند که مردم دنیا رکوع، سجود و عبادتشان را مشاهده می کنند و به خاطر این اوصاف است که استکبار جهانی از آنها وحشت دارد.

آیت الله مدرسی با بیان اینکه ما به دشمنی آمریکا با سپاه افتخار می کنیم افزود: نیروهای مسلح کشور افرادی هستند که نسبت به آرمان ها و میثاق خود با مردم و انقلاب وفادار هستند.

همچنین در این مراسم سردار "محمدرضا میرحیدری" فرمانده انتظامی استان یزد نیز ضمن تبریک روز پاسدار و با بیان اینکه که سپاه به عنوان خاری در چشم استکبار جهانی است گفت: در این برهه از زمان آمریکای جنایتکار با چنین تصمیم غلطی نسبت به این نهاد مقدس آبروی خود را در مجامع عمومی از بین برده است.

میرحیدری افزود: سپاه که از ابتدای انقلاب در رکاب امام در مقابله با نظام ستمشاهی و جریان نفاق، دفاع مقدس، سازندگی کشور و دفاع از حرم حضور داشته در این دوران نیز به عنوان ذوالفقار ولایت محکم تر و استوارتر از گذشته خار چشم آمریکا خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان یزد در خاتمه با بیان اینکه سپاه افتخار پاسداری از انقلاب اسلامی را دارد افزود: دشمنان کشور بدانند همانگونه که نور امام حسین (ع) در طول تاریخ در عالم فراگیرتر شده است؛ سپاه هم توان و نفوذش در دل مردم و مظلومان عالم بیشتر خواهد شد./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون