نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/22      17:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:740


نسخه چاپی
خدمت رسانی حداکثری پلیس راهور قم در پارکینگ‌های مسجد مقدس جمکران
گروه استان ها-قم- رئیس پلیس راهور استان از خدمت رسانی حداکثری پلیس راهور استان در پارکینگ های مسجد مقدس جمکران به مناسبت نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی حسن قیصری" در جلسه کمیته فنی شورای ترافیک استان قم که در سالن جلسات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری برگزار شد در خصوص پارکینگ‌های مسجد مقدس جمکران گفت: در ایام نیمه شعبان پلیس راهور حداکثر توان خود را برای کمک در چینش این پارکینگ‌ها به کار خواهند گرفت.

وی با تاکید بر اینکه بایستی اطلاع رسانی لازم در خصوص مسیر جدید مسجد مقدس جمکران از اتوبان" قم- تهران" صورت بگیرد، اظهار داشت: این مسیر نیاز به زیرسازی مناسب و روشنایی دارد.

رئیس پلیس راهور استان قم افزود: در نیمه دوم تعطیلات شاهد کاهش حضور مسافران در شهر قم با توجه به تغییرات جوی بودیم، اما برای ایام نیمه شعبان پیش بینی حضور گسترده مردم از نقاط مختلف کشور را در مسجد مقدس جمکران داریم.

سرهنگ قیصری خاطرنشان کرد: با توجه به حضور موکب‌ها و حرکت زائران پیاده در مسیر مسجد مقدس جمکران تمهیدات لازم توسط پلیس راهور استان برای روان بودن ترافیک در بلوار پیامبر اعظم(ص) در ایام نیمه شعبان اندیشیده شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون