نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/24      10:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:156


نسخه چاپی
کشف یک تن مواد افیونی در یک عملیات مشترک پلیس اصفهان و سیستان و بلوچستان
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن مواد افیونی که توسط یک دستگاه سواری پژو حمل می شد با همکاری پلیس استان سيستان و بلوچستان خبر داد.

 

 

سردار "مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان اصفهان پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتي وتخصصي، از انتقال یک محموله سنگین مواد افیونی در منطقه "ایرانشهر" استان "سیستان و بلوچستان" باخبر و موضوع بلافاصله به پليس مبارزه با مواد مخدر آن استان، اطلاع رساني شد.

وی افزود: یک تیم مجرب از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر "ایرانشهر" پس از برنامه ريزي لازم  موفق به شناسايي سواری پژو حامل محموله افیونی شده  و  وارد عمل شدند.

این مقام ارشد انتظامی بيان داشت: راننده خودرو به دستور ایست ماموران توجهی نكرد، متواری شد و در فرصتی مناسب خودرو و محموله را به آتش کشید.

سردار معصوم بیگی تصریح کرد: ماموران در اقدامي سريع آتش را مهار و موفق شدند، 960 کیلو و 700 گرم سوخته تریاک و 39 کیلو و 300 گرم تریاک از این خودرو کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان از دستگیری یک سوداگر مرگ در این عملیات خبر داد و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی همه توان و تلاش خود را به کار بسته تا با مواد مخدر که یک ابر آسیب است مقابله کند و طرح های مقابله ای پلیس با سوداگران مرگ به طور مستمر ادامه دارد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون