نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/24      11:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:123


نسخه چاپی
آیت الله علوی بروجردی:
نیروهای مسلح امید سیل زدگان کشور هستند
گروه استان ها-قم-استاد برجسته حوزه علمیه قم، با بیان اینکه بایستی در سیل های اخیر قدردان زحمات و خدمت رسانی نیروهای نظامی و انتظامی کشور باشیم، نیروهای مسلح را امید سیل زدگان برشمرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید محمد جواد علوی بروجردی" استاد عالی حوزه علمیه قم در دیدار سردار "عبدالرضا آقاخانی" فرمانده انتظامی استان قم با وی، وضعیت امنیت استان قم را مطلوب دانست و اظهار داشت: یکی از مشکلات قم وقوع حوادث رانندگی است که البته این موضوع دامن گیر تمامی استان های کشور نیز است که کاهش آن نیاز به عزم ملی دارد.

این استاد اخلاق با اشاره به نامگذاری سال 98 از سوی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به نام "رونق تولید"، بر اهمیت و توجه مسئولان به صنایع، کارخانجات و همچنین رفع موانع بیکاری در جامعه که بسیاری از آسیب های اجتماعی به آن برمی گردد، تاکید کرد.

آیت الله علوی بروجردی در ادامه بر اهمیت مسئله حجاب اشاره و تصریح کرد: از جمله عوامل بسیار مهم و اساسی در آرامش جامعه داشتن حجب و حیا و رعایت اصول و ارزش های دینی و مذهبی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حادثه تلخ جاری شدن سیل در برخی از استان های کشور اشاره و با بیان اینکه بایستی در حوادث اخیر قدردان زحمات و خدمت رسانی نیروهای نظامی و انتظامی کشور باشیم، نیروهای مسلح را امید سیل زدگان برشمرد.

این استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه سیل، زندگی برخی از مردم را به طور کامل از بین برده و شرایط را برای آن ها بسیار سخت کرده است، تصریح کرد: در این شرایط حساس رئیس جمهور پلید آمریکا دست به قلم شده و سپاه را تروریست می خواند به خیال اینکه مردم از سربازان و خادمان خود دست بکشند.

وی گفت: صریحاً کردها و عراقی ها به ما می گویند اگر سپاه پاسداران و کسانی چون حاج قاسم سلیمانی نبود قطعاً شهرهایی مانند اربیل سقوط می کرد، متاسفانه سازمان های آزادی بخش تروریست نامیده شده و عربستان و کشورهایی که در ایجاد داعش و القاعده نقش داشتند از همه اتهامات مبرا هستند.

آیت الله علوی بروجردی با اشاره به اتحاد و یکدلی مردم در دوران دفاع مقدس، افزود: تمامی کشورها علیه ایران در جنگ تحمیلی بسیج شده بودند اما ما متحد بودیم و امروز در دنیای ظلم نیز باید در کنار هم بوده و برای یکدیگر دل بسوزانیم، در سیل های اخیر بسیج، سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و جامعه روحانیت به خوبی وارد عمل شده و خدمت رسانی گسترده ای را در این مناطق شروع کرده اند.

در ایام نوروز 8 میلیون خودرو وارد قم شده است

سردار "عبدالرضا آقاخانی" فرمانده انتظامی استان قم نیز در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این فرماندهی با بیان این که در ایام نوروز 8 میلیون خودرو وارد قم شد، اظهار داشت: این حجم از مسافر و زائر به قم به دلیل معنویت استان است.

فرمانده انتظامی استان قم حساسیت های این استان را بیش از سایر استان ها برشمرد و گفت: انجام وظایف و ماموریت های فرماندهی انتظامی استان به لحاظ جایگاه و خاستگاه شهر مقدس قم به عنوان حرم اهل بیت(ع)، مهد انقلاب، بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران، بیوت مراجع عظام و حوزه مقدسه علمیه رسالت سنگین و مسئولیتی خطیر برای پلیس فراهم کرده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون