نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/25      11:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:222


نسخه چاپی
280 کیلو مواد افیونی در عملیات پلیس "بافت" توقیف شد
گروه استان ها-کرمان- فرمانده انتظامی استان ازکشف 134 کیلو تریاک و 145 کیلو حشیش در عملیات پلیس شهرستان بافت خبر داد.
 

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار"رضا بنی اسدی فر"در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافت در پی کسب اطلاع از ورود یک محموله موادمخدر به حوزه این شهرستان در جاده بافت –رابر مستقر شدند.

وی اظهار داشت: ماموران هنگام پایش نامحسوس این محور به یک دستگاه خودرو پژو 405 مشکوک و به آن دستور ایست دادند اما این خودرو با افزودن بر سرعت خود وارد شهر بافت شد و در ادامه با سرعت عمل پلیس در مرکز شهر متوقف شد.

سردار بنی اسدی فر تصریح کرد: ماموران در یک عملیات ضربتی 2سرنشین این خودرو را دستگیر و در بازرسی از آن134کیلو و835گرم تریاک و105کیلو و205 گرم حشیش کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: در ادامه پس از انتقال این خودرو به مقر پلیس موادمخدر و در بازرسی دقیق از آن40کیلو و515 گرم حشیش دیگر نیز که به طرز ماهرانه ای در قسمتی از خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان بیان داشت: نیروی انتظامی با بهره گیری از تمام توان و امکانات خود به صورت شبانه روزی با پدیده شوم قاچاق موادمخدر برخورد می کند تا جوانان کشور عزیزمان که آینده سازان مملکت هستند از گزند آسیب های خانمانسوز اعتیاد  در امان بمانند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون