نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/25      11:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:448


نسخه چاپی
دستگیری سارق در "علی آباد کتول"
گروه استان ها – گلستان- جانشین فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارق سابقه دار و اعتراف وی به 20 فقره انواع سرقت در شهرستان "علی آباد کتول" خبر داد.

سرهنگ "مسعود فروزان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چندين فقره انواع سرقت در علی آبادکتول، دستگيري سارق یا سارقان احتمالی در دستور كار ماموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و بررسی شیوه سرقت ها به سرنخ هایی از یک سارق سابقه دار رسیده و سرانجام با تحقیقات تکمیلی موفق به شناسایی مخفیگاه وی شدند.

سرهنگ فروزان تصریح کرد: پس از اطمینان از حضور متهم، طی هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات ضربتی، سارق سابقه دار دستگیر و برای انجام تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شد.

جانشین فرمانده انتظامي استان گلستان در ادامه گفت: متهم پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار پلیس لب به اعتراف گشود و به 20 فقره انواع سرقت در شهرستان "علی آبادکتول" اقرار کرد.

سرهنگ فروزان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: شهروندان با مشاهده افراد مشکوک در اسرع وقت مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع داده و از این طریق پلیس را در تامین امنیت پایدار یاری دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون